Роль складської інфраструктури в транспортних технологіях для аграрного виробництва

  • Мікуліна М. О. Сумський національний аграрний університет
  • Соларьов О. О. Сумський національний аграрний університет
  • Таценко О. В. Сумський національний аграрний університет
Ключові слова: транспортні технології, складська інфраструктура, автомобільні перевезення, логістичні методи, ефективність

Анотація

Для виробничої діяльності підприємств однією з головних проблем сьогодення є розподільча логістика, яка виконує невід'ємну частину оптимізації та підвищення ефективності транспортних процесів аграрного виробництва. Однією із важливих складових логістичної системи автомобільних перевезень в аграрному виробництві являється складська інфраструктура, яка використовується для рівномірного завантаження транспортного парку підприємства, підвищення ритмічності і організованості транспортних перевезень та роботи транспортних засобів, зменшення простоїв автомобільних транспортних засобів, зменшення транспортних витрат, збереження та підвищення якості продукції, що підлягає транспортуванню, вивільнення працівників підприємства для задіяння в основному виробництві.
Використання складської інфраструктури в транспортних технологіях набуває все більш широкого поширення та системного і ефективного використання у виробничій діяльності підприємств, що знаходить своє впровадження у розробці форм та методів управління, а також у постійному розширенні до розробки логістичного підходу при плануванні транспортних перевезень та маршрутів.
В науковій статті вирішувалися питання аналізу та дослідження по підвищенню ефективності транспортних технологій в аграрному виробництві через впровадження та оптимізацію використання складської інфраструктури при транспортуванні продукції аграрного виробництва, що забезпечує мінімізацію матеріальних, трудових, енергетичних ресурсів та підвищення якості і ефективності транспортного обслуговування основного виробництва аграрних підприємств.
Елементи наукової новизни включають в себе розробку рекомендацій по використанню складської інфраструктури в транспортних технологіях для аграрного виробництва та оцінку ефективності транспортування продукції з використанням складської інфраструктури.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.
Опубліковано
2021-02-10
Як цитувати
Мікуліна, М., Соларьов, О. і Таценко, О. (2021) «Роль складської інфраструктури в транспортних технологіях для аграрного виробництва», Науковий журнал «Інженерія природокористування» , (4(18), с. 29-34. doi: 10.37700/enm.2020.4(18).29-34.
Розділ
Транспортні процеси агропромислового комплексу

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають